Ogólnopolska liga sportów walki

Brak produktów w koszyku.  • BMAF

    artur-zajac    fillthefit

Home / Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje

Wszystkie towary zakupione w naszym Sklepie objęte są gwarancją na zasadach ogólnych. W przypadku zauważenia wady, która nie powstała w wyniku niewłaściwego użytkowania należy złożyć reklamację.
Droga reklamowania towarów jest następująca: Klient odsyła reklamowany produkt na adres sklepu (ul.Zwycięsców 1 blok 400 05-120 Legionowo), po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub poprzez e-mail wraz z opisem dlaczego produkt jest reklamowany. Po otrzymaniu produktu reklamacja zostanie rozpatrzona. Wszystkie informacje dot. reklamacji przekazujemy Klientom na bieżąco. Ostateczny termin rozpatrzenia reklamacji oraz poinformowania o jej rozpatrzeniu Klienta wynosi 14 dni od daty otrzymania reklamowanego produktu. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji Klient otrzymuje towar naprawiony lub nowy pozbawiony wad lub w przypadku braku asortymentu otrzymuje zwrot wpłaconej należności. Zwrotów należności dokonujemy przelewem na wskazane konto. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odesłanych przez Klienta za pobraniem.

Sklep oferuje Klientom możliwość zwrotu zakupionego towaru w ciągu 10 dni od daty odbioru. Zwrot zostanie uwzględniony tylko jeśli towar nie będzie uszkodzony, nie będzie nosił śladów użytkowania oraz nie będzie zdekompletowany. Towar należy odesłać na adres: ul. Suwalna 20/2, 05-120 Legionowo wraz z dowodem zakupu. Zwrot pieniędzy realizujemy przelewem na wskazany nr rachunku bankowego. UWAGA! Zwrotowi podlegają jedynie koszty zakupionych towarów. Nie zwracamy kosztów przesyłek. Koszty dostarczenia reklamacji lub zwrotów do sklepu ponosi Klient. Sklep wysyła Klientowi produkt po uwzględnieniu reklamacji na własny koszt.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

seventeen − nine =

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial