Ogólnopolska liga sportów walki


  • BMAF

    artur-zajac



    fillthefit

Home / Aktualności / Wyniki 11 edycji ligi w Ełku

Wyniki 11 edycji ligi w Ełku

537086_432140936888094_1253166744_n
Podziel się:
Udostępnij na:
      NIEBIESKI   CZERWONY
1 11’00 LK -57 Krzysztof Dembiński  Thor  REMIS vs Koletyński Jakub FC Węgorzewo REMIS
2 11’10 LK -60 Pawel Grzebieniewski/Sejny vs Wojtek Bałdyga/Arrachion    ZWYCIĘZCA
3 11’20 K1 -60 Rafał Ryszewski/Legia Fight Club ZWYCIĘZCA vs Tomek Staniszewski /Thor
4          
5 11’40 LK -65 Izabela Wolos/ Sejny    ZWYCIĘZCA vs Wiktoria Banasiewicz /F C Węgorzewo
6 11’50 LK -65 Ola Kryszewska/Panzer/  ZWYCIĘZCA vs Anna Wojciechowska/FC Ostróda
7 12’00 LK -63,5 Mateusz Misiewicz/Panzer   ZWYCIĘZCA vs Mieczysław Obuchowicz/CSA Podlasie
8 12’10 LK -71 Piotr Gajda /Panzer   ZWYCIĘZCA vs Kacper Bobrowski /Arrachion
9 12’20 LK -71 Mikołaj Nazaruk/Sejny vs Paweł Baryga/Legia fc     ZWYCIĘZCA  RSC
10 12’30 LK -71 Olek Bobkowski/Panzer vs Dawid Łukasiak/Thor       ZWYCIĘZCA
11 12’40 LK -75 Adrian Sak/Panzer vs Kacper Janicki/Gorila Olsztyn  ZWYCIĘZCA TKO
12 12’50 LK -81 Arkadiusz Rudziewicz/ Panzer   ZWYCIĘZCA vs Michał Nalepa/Ruban
13 13’00 LK -81 Arek Furgał /Thor                 ZWYCIĘZCA vs Tomasz Stackiewicz/Arrachion
14 13’10 K1 -81 Daniel Waszkiewicz /fc Ostróda   ZWYCIĘZCA vs Paweł Bortkiewicz/Fighter Giżycko
15 13’20 LK -81 Bartek Dołoto/ Thor         ZWYCIĘZCA vs Adrian Szypiłło/Giżycko
16 13’30 Boks Michał Michałowski/Panzer/   ZWYCIĘZCA vs Bartosz Raćkowski/Legia Fight Club
17 14’00 K1 -63,5 Michał Gwaj /Ragnarok      ZWYCIĘZCA vs Mateusz Watkowski/Legia Fight Club
18 14’10 LK -65 Gustaw Łapa /Thor vs Damian Abramowicz/ Ragnarok/    ZWYCIĘZCA
19 14’20 LK -60 Anna Bagińska/FC Ostróda vs Julia Gierejko /Ragnarok/    ZWYCIĘZCA
20 14’30 LK -60 Alicja Kachniarz /Fighter Giżycko    ZWYCIĘZCA vs Aleksandra Łuniewicz/Ruban
21 14’40 LK -60 Gabriela Kozik/Fighter Giżycko/ vs Ala Zaniewicz/Arrachion     ZWYCIĘZCA
22 14’50 Boks Adam Łopiałło/Giżycko    ZWYCIĘZCA vs Marek Kapuściński/Panzer
23 15’00 K1 -71 Bartłomiej Witkowski/Gorila vs Mateusz Strózik/Thor  ZWYCIĘZCA
24 15’10 K1 -71 Michał Bałdyga /Ruban vs Krystian Topczewski /Ragnarok    ZWYCIĘZCA
25 15’20 K1 -71 Adrian Dann/Arrachion vs Maciej Urbanowicz/Thor    ZWYCIĘZCA
26 15’30 K1 -75 Paweł Sieczkowski/Mad Dogs vs Mateusz Cimochowski /Thor ZWYCIĘZCA
27 15’40 K1 -75 Patryk Burak/ CSA   ZWYCIĘZCA vs Jarosław Kołakowski/Gorila
28 15’50 K1 -81 Bartosz Różański/ Arrachion  ZWYCIĘZCA vs Robert Brdys/ Thor
29 16’00 K1 -91 Adrian Heiducki / FC Węgorzewo vs Rafał Gajewczyk /Thor  ZWYCIĘZCA
30 16’10 K1 91+ Mateusz Skoczko /CSA vs Ryszczuk Rafał/FC Węgorzewo   ZWYCIĘZCA
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial