Ogólnopolska liga sportów walki

Brak produktów w koszyku.  • BMAF

    artur-zajac    fillthefit

Home / Regulamin sklepu

Regulamin sklepu

1. Sklep BFIGHT.PL, działający pod adresem www.b-fight.pl jest prowadzony przez BMAF SHOP Sp. z o.o. Sprzedaż jest prowadzona w Józefów ul. Strużańska 15, 05-119 Legionowo, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00.

2. Sposoby składania zamówień:
a) bezpośrednio ze strony www.b-fight.pl
b) telefonicznie pod nr  +48 506 097 305
c) na adres e-mail: bfight.bfight@tlen.pl
3. Klient podaje numer telefonu lub adres e-mail, pod którym możliwe będzie potwierdzenie zamówienia. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić nie będą mogły zostać zrealizowane.

4. Sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia złożonego niezgodnie z procedurą składania zamówienia.

5. Zamówienia są realizowane zgodnie z kolejnością wpłynięcia od 1 do 3 dni roboczych od daty wpłynięcia zamówienia. W przypadku, gdy zamawiany towar jest niedostępny w określonym terminie, Sklep informuje Klienta o przewidywanym czasie dostawy.

6. Ceny produktów w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT) i wyrażone są w PLN. Ceny nie zawierają kosztów transportu do Klienta.

7. Klient wraz z towarem otrzymuje paragon fiskalny lub na życzenie fakturę, po otrzymaniu przez Sklep danych do wystawienia faktury VAT.

8. Sklep oferuje Klientom możliwość zwrotu zakupionego towaru w ciągu 10 dni od daty odbioru. Zwrot zostanie uwzględniony tylko jeśli towar nie będzie uszkodzony, nie będzie nosił śladów użytkowania oraz nie będzie zdekompletowany. Towar należy odesłać na adres: Józefów ul. Strużańska 15, 05-119 Legionowo wraz z dowodem zakupu. Zwrot pieniędzy realizujemy przelewem na wskazany nr rachunku bankowego. UWAGA! Zwrotowi podlegają jedynie koszty zakupionych towarów. Nie zwracamy kosztów przesyłek. Koszty dostarczenia reklamacji lub zwrotów do sklepu ponosi Klient. Sklep wysyła Klientowi produkt po uwzględnieniu reklamacji na własny koszt.

9. Wysyłka towaru na adres podany przez Klienta jest realizowana za pośrednictwem Poczty Polskiej, wg wskazanej formy wysyłki przez Klienta.

Wysyłka towaru na adres podany przez Klienta jest realizowana za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Cennik wysyłki Pocztą Polską:

PACZKI O WYMIARACH MAXIMUM 600 mmx 500 mm x 300 mm:
Paczka do 1 kg zwykła – 9,50 zł priorytet – 11,00 zł
Paczka od 1 do 2 kg zwykła – 11,00 zł priorytet – 13,00 zł
Paczka od 2 do 5 kg zwykła – 13,00 zł priorytet – 14,50 zł
Paczka pobraniowa do 0,5 kg zwykła – 10,50 zł, priorytet – 13,50 zł
Paczka pobraniowa 0,5 – 1 kg zwykła – 12,50 zł, priorytet – 15,50zł
Paczka pobraniowa 1 – 2 kg zwykła – 14,00 zł, priorytet – 17,00 zł
Paczka pobraniowa 2 – 5 kg zwykła – 16,00 zł, priorytet – 19,00 zł

PACZKI O WYMIARACH PRZEKRACZAJĄCYCH 600 mmx 500 mm x 300mm:

Paczka do 1 kg zwykła – 12,00 zł priorytet – 14,50 zł
Paczka od 1 do 2 kg zwykła – 14,50 zł priorytet –17,00 zł
Paczka od 2 do 5 kg zwykła –17,00 zł priorytet – 19,00 zł
Paczka pobraniowa do 0,5 kg zwykła – 13,50 zł, priorytet – 15,50 zł
Paczka pobraniowa 0,5 – 1 kg zwykła – 16,50 zł, priorytet – 18,50 zł
Paczka pobraniowa 1 – 2 kg zwykła – 18,50 zł, priorytet -20,50 zł
Paczka pobraniowa 2 – 5 kg zwykła – 20,50 zł, priorytet – 23,50 zł

Wysyłki pocztowe realizujemy w ciągu 24h, od momentu złożenia zamówienia.
Wszystkie zamówienia złożone w sklepie internetowym posiadają przypisany numer listu przewozowego, który klient dostaje w powiadomieniu mailowym o zrealizowaniu zamówienia. Za pomocą numeru listu przewozowego mogą Państwo śledzić drogę przesyłki na stronie poczty polskiej: www.sledzenie.poczta-polska.pl. W przypadku jakichkolwiek problemów z przesyłką prosimy o kontakt.

Na terenie Legionowa i Nowego Dworu Mazowieckiego, oraz okolicach, sklep zapewnia własny dowóz do klienta. W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt.

Prosimy o sprawdzenie paczki w obecności kuriera, w razie jakichkolwiek niezgodności z dokumentem sprzedaży dołączonym do paczki bądź uszkodzeń towaru, należy wraz z kurierem sporządzić protokół szkody. Otrzymaną kopię sporządzonego protokołu prosimy wysłać do nas w formie elektronicznej na adres mailowy bfight.bfight@tlen.pl lub w formie tradycyjnej pocztą na adres: Józefów ul. Strużańska 15, 05-119 Legionowo z dopiskiem Reklamacja.

W przypadku braku sporządzonego protokołu, reklamacje dotyczące braku towaru lub jego uszkodzeń powstałych podczas transportu, nie będą uznawane.

10. Sposoby zapłaty za towar:
a) za pobraniem na konto bankowe (zapłata następuje przy odbiorze paczki) – jest to standardowa forma wysyłki.
b) przedpłata na konto bankowe Sklepu …..
Realizacja wysyłki towaru w przypadku przedpłaty na konto bankowe następuje niezwłocznie po wpłynięciu wpłaty na rachunek bankowy Sklepu. Tę formę zapłaty należy zaznaczyć przy składaniu zamówienia.
c) gotówką w Legionowie.

11. Wszystkie towary zakupione w naszym Sklepie objęte są gwarancją na zasadach ogólnych. W przypadku zauważenia wady, która nie powstała w wyniku niewłaściwego użytkowania należy złożyć reklamację.
Droga reklamowania towarów jest następująca: Klient odsyła reklamowany produkt na adres sklepu (Józefów ul. Strużańska 15, 05-119 Legionowo), po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub poprzez e-mail wraz z opisem dlaczego produkt jest reklamowany. Po otrzymaniu produktu reklamacja zostanie rozpatrzona. Wszystkie informacje dot. reklamacji przekazujemy Klientom na bieżąco. Ostateczny termin rozpatrzenia reklamacji oraz poinformowania o jej rozpatrzeniu Klienta wynosi 14 dni od daty otrzymania reklamowanego produktu. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji Klient otrzymuje towar naprawiony lub nowy pozbawiony wad lub w przypadku braku asortymentu otrzymuje zwrot wpłaconej należności. Zwrotów należności dokonujemy przelewem na wskazane konto. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odesłanych przez Klienta za pobraniem.

12. Klient składając zamówienie podaje swoje dane osobowe w celu realizacji zamówienia. Sklep stosuje zasadę poufności i ochrony danych Klienta zgodnie z wymogami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych.

13. Złożenie zamówienia oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

14. Kwestie sporne będą załatwiane w pierwszej kolejności polubownie. W przypadku braku możliwości polubownego rozwiązania kwestii spornych rozpatruje je sąd właściwy dla siedziby Sklepu.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial