Ogólnopolska liga sportów walki

Brak produktów w koszyku.  • BMAF

    artur-zajac    fillthefit

Home / O sklepie

O sklepie

Sklep B-FIGHT od początku związany jest z Baltic Martial Arts Federation (BMAF). BMAF to organizacja skoncentrowana na promocji i rozwoju Sportów i Sztuk Walki, głównie kickboxingu, muay thai, boksu i MMA w Polsce i Europie. Oprócz promocji Sztuk Walki, jej celem jest nauka, edukacja i wychowanie poprzez sport i rekreację.

BMAF organizuje Gale „Battles of the Dragons”, a aktualnymi mistrzami BMAF w formule K1 Rules są: Tomasz Sarara, Łukasz Rambalski, Artem Voskoboynikov, Stanisław Zanevskii, Pavlo Garay, Rinat Bulatau i w MMA Daniel Krakowiak.

Naszym nadrzędnym celem jest bezpieczeństwo ćwiczących. Przy udziale wybitnych sportowców, zarówno trenerów, jak i zawodników, do sklepu wyselekcjonowano najlepsze produkty znanych producentów takich jak: LEONE 1947, MASTERS, TOP TEN, BENLEE. W sklepie można również kupić suplementy diety wiodących producentów m.in. INKOSPORT, OLIMP oraz ACTIVLAB. B-FIGHT sprzedaje również sprzęt dla kobiet. W ofercie znajduje się szeroki wachlarz strojów sportowych nie tylko do uprawiania sportów walki, ale również joggingu i fitnessu. W ofercie posiadamy sprzęt dla ćwiczących rekreacyjnie, jak i dla profesjonalistów.

Zapraszamy do zakupów oraz do współpracy. Dla klubów sportowych przygotowaliśmy specjalne oferty.
Prowadzimy sprzedaż wysyłkową, detaliczną i hurtową.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial